Tak co k tomu tedy skutečně potřebujete :

Zde je prosím velké množství grafických dat, omluvte tedy pomalost zobrazení ..


No především nějakou tu rostlinu a pak květináč, nebo truhlík či zahrádku, to záleží na tom jakou rostlinu jsme si zakoupili ( muškát .... borovice )
a dále vodu, hnojivo, sluníčko (nebo třeba polostín - to zase záleží od té kytky), čas, zelené prsty ... dalo by se toho tady naslintat i trochu více ...

ale to všechno na takovou rostlinu na stránky katalogu ještě nestačí, na to potřebujete ještě jednu podstatnou věc, a to dost nákladnou ...

nebudeme Vás už déle napínat, je to počítač . A to prosím ne jen tak ledajaký, tohle musí být slušně vybavený stroj, nejlépe nějaká grafická pracovní stanice tak asi od 50 000,- výše (až k několika milionům, když na to máte :-)) ) S levnější to sice uděláte taky, ale trvá to..

Ale už k věci: dále máte část titulní stránky reklamního katalogu, všiměte si té krásné, červeně kvetoucí popínavé květiny vpravo (Jasmínová trumpeta, kus za 85,- kč)

Starklův reklamní magazín, jaro 2002

Tady máte prosím její obrázek ve zvětšení

Jasmínová trumpeta z téhož katalogu :-))

Nádherná záplava květů, co říkáte. "Tohle tak mít doma, na tom našem plotě, co říkáš mámo ?" No a jste lapeni, objednáte si jí a zbytek života zkoušíte vypěstovat. Nejspíše marně. Neříkám že to nejde, viděl jsem jí ostatně kvést, a je vážně hezká, ale jak jí pěstoval pan Starkl ? Chcete to vědět? tak dávejte pozor:

Nejdřív vám zvětšíme trochu z levého horního rohu obrázku :

tady omluvte kvalitu, je to skenované z tištěného materiálu, ne z fotografie

Pokud by Vám to ještě ani teď nebylo zřejmé, tak v dalším obrázku jsme Vám označili nápadně podobné (jestlipak nejsou náhodou stejné :-)) ) skupinky květů v kroužcích nebo elipsách ( stejné barvy elips znamenají stejné skupiny květů )

Tohle snad uvidí už každý :-))

Tohle normálně samozdřejmě není možné. Ale je-li možné nechat na plátně běhat dinosaury nebo vymazat Claudii Schifferové na fotce pupek :-)), proč by nemohly na keři růst stejné skupinky květů. Ale ano mohou. Ve Starklově katalogu mohou ..

Pro čtenáře, kteří o digitálních úpravách obrázků nemají ponětí, je to asi totéž, jako když jsme jako děti dělali koláže, vystříhaly se obrázky z časopisů a lepily na papír, No a tady jsou "počítačově", nebo chcete li digitálně vystiženy květy (nebo spíše celé skupinky květů) a ty jsou namnoženy a toutéž technikou "nalepeny" na prázdná místa na keři, na kterém potom vykvete několiktát tolik květů, než ve skutečnosti.

A na závěr téhle kapitoly ještě celý obrázek s tímtéž označením skupinek "namnožených" květů. Je sice možné, že jsou tam ještě další množené květy, ale my jsme je nenašli. Pokud jsme snad omylem označili nějaký květ navíc, nebo nedejbože jsme snad na některý zapoměli, pak se panu Starklovi hluboce omlouváme. Je jich tam ale i tak opravdu hodně ..:-))))))) Pokud se chcete podívat ještě na další obdobně upravené "výpěstky" tak tady je máte

je možné, že jsou tam ještě další množené květy,  ale my jsme je nenašli. Pokud jsme snad omylem označili nějaký květ navíc, nebo nedejbože jsme snad na některý zapoměli, pak se panu Starklovi hluboce omlouváme

Zpět | Úvodní stránka | Návštěvní kniha | Napište nám | Dále